Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia:
EAN: 5906764840140
Wysyłka od: 12.99 PLN

Olejek eteryczny - Cytrynowy - 7 ml - BAMER

Firma BAMER oferuje w 100% naturalne, czyste olejki eteryczne oraz kompozycje zapachowe. Badania aplikacyjne na pacjentach przeprowadzone w Akademii Medycznej potwierdziły skuteczność tych olejków w aromaterapii i kosmetyce. Produkty firmy BAMER nie są testowane na zwierzętach.

Oceny bezpieczeństwa, liczne certyfikaty i atesty, zgodność z najnowszą farmakopeą Ph.Eur. oraz IFRA, pozytywna opinia PZH gwarantują, iż olejki te posiadają najwyższą farmaceutyczną, spożywczą i kosmetyczną jakość.

Silna koncentracja kompozycji, jak również brak rozcieńczenia olejków wyjaśniają wysoką wydajność oraz skuteczność produktów w preparatach do zabiegów aromaterapeutycznych, inhalacji, kąpieli, masaży oraz dezynfekcji, odświeżania i aromatyzacji powietrza, także w saunach.

Olejki oraz kompozycje pakowane są w zaciemnione butelki szklane wyposażone w zakrętkę z pierścieniem gwarancyjnym i kroplomierz. Każdy produkt dopełniony jest także wielojęzycznymi: instrukcją i opakowaniem, gdzie znajdują się dodatkowo informacje o alergenach.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...