Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 72 godzin
EAN: 5906764840256
Wysyłka od: 12.99 PLN

Olejek eteryczny - Golteriowy - 7 ml - BAMER

Wpływ aromatu: stymuluje, podwyższa i powiększa świadomość na wszystkich poziomach systemu odczuwania (systemu zmysłów). Nie jest zalecany dla epileptyków, a w przypadku alergików zaczynamy od 1 kropli.

Wskazania: artretyzm, reumatyzm, zapalenia, bóle mięśni i ścięgien (nadwyrężenia), nadciśnienie, drętwienie oraz świetny sposób na pozbycie się mrówek z domu.
 
Pielęgnacja skóry: wspomaga także leczenie takich schorzeń jak: cysty, trądzik, pryszcze, zapalenia pęcherza, DNA, artretyzm, podagrę, kamienie żółciowe, obrzęki, osteoporozę, schorzenia skóry, wrzody, rozstrój i dolegliwości systemu moczowego. Olejek z tej rośliny zawiera aktywny składnik podobny do kortyzonu i jest niezwykle zbawienny dla: kości, mięśni, muskułów i doskonale pomaga przy wszelkich bólach stawów, szybko usuwa ból.
 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.

Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
 
Nigdy nie stosuj olejków bezpośrednio na skórę.* Jeżeli masz skórę wrażliwą, używaj olejku eterycznego w stężeniu 0,5 % (od 4 do 5 kropel na 30 ml olejku bazowego), aby uniknąć podrażnień. 

Olejki eteryczne dobrze rozpuszczają się w olejach roślinnych, zwanych dalej bazowymi. Możesz je również dodawać do balsamów i kremów jako składnik Fazy C. 

*Wg wielu źródeł jedynym olejkiem, który można stosować punktowo jest Olejek z Drzewa Herbacianego.