Poznaj nas!

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym znajdziesz wszystkie swoje ulubione produkty, to bardzo dobrze trafiłaś! MANI KING to sklep z kosmetykami, który jest obecny w sieci od 2018 roku. W ofercie dostępne są lakiery hybrydowe, ozdoby, akcesoria, pilniki do paznokci, żele, ale też środki higieniczne. Produkty dostępne w sklepie będą odpowiednie zarówno dla domowych manicurzystek, jak i dla profesjonalistek posiadających własne salony.
Naszą specjalnością są pilniki w unikalnym fioletowym kolorze, mamy ich ponad 30 rodzajów! Różne gradacje i kształty pozwalają wybrać model idealny do Twoich potrzeb. Pierwszym pilnikiem pod szyldem MANI KING był ten w kształcie półksiężyca, który jest uznawany za najbardziej uniwersalny. Po sukcesie półksiężyca, poszerzyliśmy ofertę o inne rodzaje – aktualnie znajdziesz u nas pilniki proste, czy w kształcie elipsy lub banana.
Innym produktem, z którego jesteśmy dumni są Instant Nailsy, czyli łatwy sposób na ekspresowy manicure. To nic innego jak plastikowe nakładki na paznokcie, które wystarczy przykleić do naszej płytki i już możesz nakładać dowolny lakier. Dzięki nim nie musisz poświęcać czasu na budowanie paznokcia ani na jego opracowywanie. Instant Nails to przydatna opcja przy codziennej stylizacji, ale też sprawdzi się w gabinecie kosmetycznym w rękach dobrej stylistki. Od teraz nie musisz poświęcać długich godzin na stylizację paznokci – wybierz Instant Nailsy i jesteś gotowa do wyjścia!
Stawiamy na szeroki asortyment pełny jakościowych produktów, dlatego cały czas rozwijamy współpracę z innymi markami. Farmona, Adrell czy Hairplay to tylko niektóre ze znanych nazw, które znajdziesz w naszej ofercie. Bez problemu zaopatrzysz też swój salon w odzież jednorazową, chemię gospodarczą, czy inne środki higieny. W tym celu stworzyliśmy dedykowaną zakładkę na stronie „Dla profesjonalisty”, w której bez trudu odnajdziesz to, czego potrzebujesz.

Twój koszyk ()